O portalu

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy w korzystaniu z portalu?
Zapoznaj się z informacjami poniżej.

O portalu

pracaDNA.pl to wspólny portal pracy stron hostessa.pl, dnamodelki.pl i czasownik.pl, prowadzony przez DNA! sp. z o.o.

Nasz portal pracy umożliwia stały i bezpłatny dostęp do najnowszych ofert pracy z terenu całego kraju. Znajdziesz u nas oferty pracy dla hostess, hostów, supervisorów, modelek, fotomodelek i modeli oraz oferty zatrudnienia w charakterze sekretarki/sekretarza, recepcjonistki/recepcjonisty, asystentki/asystenta, pomocy biurowej, pracownika działów księgowości i windykacji, ale także managera, handlowca, telemarketera, kierowcy czy informatyka oraz oferty dla pracowników magazynowych.

Jesteśmy portalem ogólnopolskim, znajdziesz u nas propozycje pracy z całego kraju. Oferty zatrudnienia wysyłane przez pracodawców, umieszczamy w portalu tego samego dnia. Prowadzimy nieustanny nabór pracowników! Zachęcamy do skrupulatnego uzupełnienia wszystkich danych. Nasi współpracownicy otrzymują dostęp do najnowszych ofert z rynku pracy – dostosowanych do poziomu umiejętności, doświadczenia i określonych w profilu preferencji.

Każdy zarejestrowany pracownik w swoim profilu ma możliwość samodzielnego dokonywania zmian danych osobowych, poziomu doświadczenia zawodowego, zainteresowań i preferencji – zachęcamy do regularnego uzupełniania i aktualizowania danych. W przypadku poszukiwania pracy w charakterze hostess, hostów, modelek i modeli niezwykle istotne jest podanie aktualnych wymiarów i załączenie zdjęć. Pracowników tymczasowych prosimy o załączanie aktualnego CV.

Zarejestruj się

Więcej informacji: